Повернутися назадКВАРТИРНИЙ ПЕРЕЇЗД

Плануєте переїхати і потрібно замовити швидкий та комфортний квартирний переїзд по Дніпру? Компанія «Перевоз» – оптимальний вибір надійного партнера для вашого переїзду! Наші менеджери допоможуть грамотно підібрати вантажний транспорт під ваш об'єм вантажу та розрахувати вартість перевезення у Дніпрі . Ми пропонуємо втілити в реальність ваш квартирний або офісний переїзд швидко, якісно та безпечно, у найкоротші терміни. Досвідчені вантажники допоможуть розібрати, запакувати, завантажити і розвантажити ваш об'єм нажитого майна не пошкодивши його, і за необхідності винести меблі на потрібний вам поверх. Замовити перевезення меблів, техніки або загалом квартирный переезд под ключ у нашій компанії можна прямо зараз! І наше вантажне таксі з вантажниками прибуде на вказану вами адресу вже протягом 30-40 хвилин.

Особливий режим перевезення

У нас замовляють квартирний переїзд Дніпро , а точніше його мешканці, у тих випадках, коли потрібен особливий режим транспортування домашніх речей, серед яких:

  • картини;
  • антикваріат;
  • музичні інструменти;
  • побутова, комп'ютерна техніка;;
  • сейфи, піаніно, банкомати та багато іншого.

Чому у Дніпрі вибирають нас

Перевагами нашої компанії клієнти, які замовляють квартирний переїзд у Дніпрі , визнають:

  • власний автопарк машин різного тоннажу та місткості. За один рейс може відбуватися не тільки перевезення побутової техніки, а й усього квартирного майна;
  • надійну фіксацію предметів у фургоні під час транспортування по Дніпру. Розміщення предметів здійснюється з дотриманням всіх правил, наприклад, перевезення холодильника лише у положенні стоячи;
  • професіоналізм та обережне ставлення до квартирного майна замовника під час вантажно-розвантажувальних робіт;
  • під час винесення та внесення не допускається навіть дрібних пошкоджень підлог, стін та інших поверхонь. Переміщення квартирних об'єктів виконується максимально обережно та акуратно;
  • найсуворіше дотримання термінів виконання замовлення. Ми приїжджаємо в обумовлений час і виконуємо швидкий переїзд по Дніпру, не змушуючи вас чекати.

Ми пропонуємо мешканцям нашого міста замовити квартирний переїзд за найнижчими та найоптимальнішими цінами на вантажоперевезення по Дніпру. Швидкий та комфортний переїзд без стресу та нервів. Графік роботи: 7:00-23:00 щоденно, без перерв на свята та вихідні дні. Отримати якісні послуги ви можете зателефонувавши, написавши або замовивши зворотний дзвінок.

kvartirnyj-pereezd-dneprkvartirnyj-pereezd-dnepr
Грузове таксі «ПЕРЕВОЗ»

Наша техніка спеціально пристосована для перевезень високотехнологічної побутової техніки, великогабаритних меблів та різноманітних будматеріалів. Перевезення можуть виконуватись у будь-яку погоду та на будь-яку адресу у Дніпропетровській області.

Наші послуги

Вантажне таксі «ПЕРЕВОЗ» надає широкий список послуг і ми хотіли б, щоб Ви звернули увагу на те, що ми пропонуємо виключно фахівців своєї справи.

Калькулятор вартості
ОБЕРІТЬ МАШИНУ
ГОДИНИ ОРЕНДИ МАШИНИ
КІЛЬКІСТЬ ВАНТАЖНИКІВ
ГОДИНИ РОБОТИ ВАНТАЖНИКІВ
РАЗОМ
0 грн
Наші контакти
Контакты
З НАМИ МОЖНА ЗВ'ЯЗАТИСЯ ЗА ТАКИМИ НОМЕРАМИ:
(натисніть на номер для дзвінка)
Контакты
Наше розташування:
Україна, Дніпро, 49000,
вул. Троїцька (Червона), 21г
Контакты
Пишіть на нашу електронну пошту:
Зв'язатися з нами
Дякуємо за звернення.
Чекайте дзвінка.