Повернутися назадПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ У ДНІПРІ: ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ З ПЕРЕЇЗДОМ І ПЕРЕВЕЗЕННЯМ МЕБЛІВ

Коли в планах перевезення меблів, перед людиною постає безліч питань: як їх розібрати та упакувати, перевезти, вивантажити в новому місці та зібрати. І щоб більше ви не займалися цими питаннями, ми пропонуємо послуги вантажників у Дніпрі. Вони не прив'язані до оренди транспорту. Якщо у вас є на чому здійснити вантажоперевезення, завжди можна замовити лише працівників.

Які роботи виконують вантажники?

Перенести меблі навіть на невелику відстань самостійно – складне завдання. Замість вас це зроблять вантажники Дніпро. Вони знадобляться, якщо у вас запланований:

Наш персонал може допомогти вам транспортувати цінний вантаж. Вантажники у Дніпрі працюють з перевезенням піаніно та проводять фортепіано-такелажні роботи. Якщо на новому місці, куди ви переїхали, є непотрібний вам мотлох, або він залишився в попередньому офісі або квартирі, замовити вантажників у Дніпрі можна, щоб зробити вивіз будівельного сміття.

Професійне обладнання вантажників та вартість послуг

Ми можемо гарантувати вам неушкодженість предметів для перевезення, тому що вантажники по Дніпру працюють з використанням спеціальних пристроїв. Ви можете замовити вантажників, щоб розбирати та збирати меблі. Для цього у них є набір потрібних інструментів, які вони привозять із собою. Також послуги вантажника Дніпро стануть у пригоді для упаковування деяких предметів. За попередньою домовленістю, для цього привозяться матеріали і працівники все роблять самі.

Також вантажники перевозять важкі сейфи вагою 200–300 кг на ремнях. Це стосується і музичних інструментів, і інших важких предметів, які не можна розібрати. У такому великому місті як Дніпро, вантажники можуть пересуватись на підхожому транспорті, який надаєте ви. Ще один варіант для вас – орендувати у нас вантажне таксі.

На послуги, які надають вантажники Дніпро, ціна у нас невисока. Але потрібно розуміти, що кожна послуга оплачується окремо: розбирання та збирання меблів, розвантаження та завантаження, винесення на поверх. У нас на сайті ви можете вантажники Дніпро найняти та детально розрахувати вартість послуги. Оскільки вантажоперевезення — це відповідальне заняття, де всі процеси мають бути узгоджені між собою, ми рекомендуємо замовляти все комплексно в одному місці.

uslugi-gruzchikov-dnepruslugi-gruzchikov-dnepr
Грузове таксі «ПЕРЕВОЗ»

Наша техніка спеціально пристосована для перевезень високотехнологічної побутової техніки, великогабаритних меблів та різноманітних будматеріалів. Перевезення можуть виконуватись у будь-яку погоду та на будь-яку адресу у Дніпропетровській області..

Наші послуги

Вантажне таксі «ПЕРЕВОЗ» надає широкий список послуг і ми хотіли б, щоб Ви звернули увагу на те, що ми пропонуємо виключно фахівців своєї справи.

Калькулятор вартості
ОБЕРІТЬ МАШИНУ
ГОДИНИ ОРЕНДИ МАШИНИ
КІЛЬКІСТЬ ВАНТАЖНИКІВ
ГОДИНИ РОБОТИ ВАНТАЖНИКІВ
РАЗОМ
0 грн
Наші контакти
Контакты
З НАМИ МОЖНА ЗВ'ЯЗАТИСЯ ЗА ТАКИМИ НОМЕРАМИ:
(натисніть на номер для дзвінка)
Контакты
Наше розташування:
Україна, Дніпро, 49000,
вул. Троїцька (Червона), 21г
Контакты
Пишіть на нашу електронну пошту:
Зв'язатися з нами
Дякуємо за звернення.
Чекайте дзвінка.